Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Гайтана

БІОГРАФІЯ

Гайтана посідає особливу нішу української сцени. Ця співачка стоїть осторонь гучних скандалів та пліток, обираючи власну дорогу, власний темп та стиль, притаманний тільки Гайтані. Вона – одна з не багатьох зірок, що у якості рушійної сили своєї кар’єри обрали власний талант, а не pr-технології.
В 2003 році співачка з екзотичним ім’ям та не менш екзотичною зовнішністю підписує контракт з Lavina Music – найбільший український лейбл вирішує продюсувати талановиту виконавицю.

Поява Гайтани на українській сцені стає однією з найпомітніших подій року.
Гайтана зачаровує слухачів своїм багатогранним афро-українським голосом, оспівуючи кохання та сексуальність, різні барви життя. Перші сингли співачки доводять, що тендітна дівчина криє в собі потужний потенціал – свіжий та незвичний для української сцени. Кожна пісня Гайтани набуває надзвичайної популярності.

Еклектика в музиці у поєднанні з чесною (та часом навіть неочікуваною) лірикою Гайтани створили один з найкращих українських дебютів останніх років. Альбоми „О тебе” і „Слідом за тобою” доводять, що Гайтана відкрила новий погляд на україномовну музику, яка звучить неординарно та витончено.
В 2006 році виходить сингл співачки „Два Вікна” з англомовною версією пісні.
Цього ж року Гайтану нагороджено спеціальною премією «Європейська зірка» на ShowBiz Awards.

На початку 2007 року набуває шаленої популярності сингл Гайтани з відповідною назвою - „Шаленій”. Одразу ж з’являється відеокліп на цю пісню, що закріплює за Гайтаною звання найчарівнішої та найромантичнішої української співачки. Менш ніж через півроку новий хіт «Танці» – запальний та сповнений енергії – безапеляційно завойовує симпатії українського слухача…

10 грудня 2007 року Гайтана презентує новий диск «Капли дождя». До альбому увійшли нові хіти, а також п’ять відеокліпів.

2 квітня 2008 року побачив світ третій альбом співачки –«Тайные желания», що стає справжнім відкриттям навіть для давніх поціновувачів творчості співачки. Сміливі експерименти з електронним звучанням, яких ніхто не очікував від романтичної співачки, викликали справжній фурор та відкрили нові грані вже знайомої Гайтани.

До однойменної пісні «Тайные желания» було відзнято яскравий відеокліп, сповнений весняним настроєм, запахом перших квітів та загадковим покликом таємних бажань.

Успіхи Гайтани та її беззаперечний талант були помічені також закордоном. Голова міжнародного проекту Global One – колишній саундпродюсер Майкла Джексона та Крістіни Агілери – Роб Хоффман обирає для участі у проекті саме Гайтану, як співачку, що «працює за міжнародними стандартами».

Гайтана приймає пропозицію і представляє нашу країну на проекті Global One, після чого Роб Хоффман пропонує Гайтані та її продюсеру подальшу співпрацю вже поза рамками цього проекту.

На даний момент ведеться робота над англомовним альбомом Гайтани, до запису якого залучені відомі американські саундпродюсери та музиканти, що співпрацюють з найяскравішими зірками світової сцени, – Нарада Майкл Уолден, Ерік Деніелс (Мерайя Кері, Джанет Джексон), Роберт Дампер (Кенні Джи) та ін. Запис альбому вже проводився у таких містах як Сан-Франциско, Сіетл та Лос-Анжелес.
У жовтні 2008 року Гайтана отримує одразу дві найголовніші нагороди премії Ukrainian Music Awards - "Найкраща співачка року" та "Найкращий альбом року"("Тайные желания").

Не дивлячись на те, що скандальною зіркою Гайтану назвати не можна, її постать постійно привертає до себе увагу преси та публіки. Співачка стала «обличчям та голосом» таких відомих брендів як Coca-Cola, Samsung, МТС, Київстар. До речі, співпраця з останнім у рамках соціального проекту «Спілкування заради майбутнього» надихнула співачку написати цілий альбом дитячих пісень.
Наразі ведеться робота над альбомом, що має стати приємним подарунком для маленьких дітей та їх батьків.

Матеріал взято з офіційного сайту співачки http://www.gaitana.com


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»